zwiń

Skontaktuj się z nami!

T.+48 533 663 657

M. gabinet@semperfit.pl

Zostaw kontakt

Oddzwonimy!

Zapewniamy bezpłatne konsultacje.

Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni dla Ciebie zabieg.

NOWOŚĆ!
Od 14 grudnia zapraszamy do skorzystania z zabiegów MEZOTERAPII IGŁOWEJ.
Niechirurgiczna metoda likwidacji zmarszczek, blizn, przebarwień i cellulitu!

Jaki jest najnowszy standard niechirurgicznej metody likwidacji zmarszczek, blizn, przebarwień i cellulitu?
Mezoterapia igłowa wykonywana mezopistoletami MI! Na czym polega, jak ją wykonowyać oraz co gwarantuje? Zapraszamy do lektury!
Mezoterapia igłowa polega na śródskórnym wstrzykiwaniu małej ilości substancji aktywnych bezpośrednio w miejsca, w których są one najbardziej potrzebne. Metoda ta wykorzystuje działanie dwóch typów stymulacji. Stymulacja farmakologiczna opiera się na miejscowym zdeponowaniu składników aktywnych, które są stopniowo uwalniane. Stymulacja fizyczna to reakcja skóry na nakłucie igłą. Inicjuje ona procesy prowadzące do wydzielania przekaźników chemicznych oraz pobudzenia miejscowego mikrokrążenia. Do wstrzykiwania wykorzystywane koktajle dobrane do wieku i problemu skóry Klienta.
Dzięki mezopistoletom francuskiej firmy Medical Innovation, których jedynym dystrybutorem w Polsce jest ARKANA, mezoterapia igłowa zyskała nowe oblicze. Mezopistolety MI to urządzenia klasy medycznej, które jako jedyne na świecie posiadają licencję na używanie nazwy PISTOR. Pochodzi ona od nazwiska twórcy mezoterapii, francuskiego lekarza Michela Pistora, który w 1952 r jako pierwszy wykorzystał tę metodę. Był on także osobiście zaangażowany w tworzenie pierwszego mezopistoletu PISTOR 4. Obecnie urządzenia te stanowią najwyższy standard mezoterapii i są podstawowym narzędziem pracy lekarzy wielu specjalności.

Aby zabiegi w wykorzystaniem mezopietoletów MI były jeszcze bardziej efektywne proponujemy wykonywanie ich zgodnie z koncepcją progresywną. Polega ona na przygotowaniu skóry odpowiednią do jej potrzeb eksfoliacją, dermokosmetycznymi kwasami Toskani. W zależności od rodzaju cery aplikacja peelingów może być wykonana w wersji light lub classic. Następnie przystępujemy do wyboru koktajlu Toskani. Ostatni etap zabiegu polega na wzmocnieniu efektu poprzez zastosowanie bodźców aparaturowych np. sonoforezy.

ZALETY MEZOTERAPII IGŁOWEJ MEZOPISTOLETAMI MI:

 • kontrolowana głębokość wkłucia
 • precyzyjnie regulowana ilość wprowadzanego koktajlu
 • szybkość i łatwość wykonania zabiegu
 • możliwość wykonania techniki nappage, śródskórnej, lipolizy iniekcyjnej, podbudowywania i wypełniania zmarszczek i bruzd
 • praca w obrębie skóry głowy, ciała, okolicy oczu, twarzy, szyi, dekoltu i rąk
 • wykorzystanie różnorodnych koktajli do mezoterapii w tym także kwasu hialuronowego
 • pełen komfort zabiegu dla Klienta.

CECHY MEZOPISTOLETÓW MI:

 • certyfikowane urządzenia medyczne
 • najwyższa, europejska jakość
 • możliwość stosowania w każdego typu terapii medycznej i kosmetycznej
 • lekkie, ciche, ergonomiczne.

 

wSPAniałe Pakiety

Pracujemy na kosmetykach