zwiń

Skontaktuj się z nami!

T.+48 533 663 657

M. gabinet@semperfit.pl

Zostaw kontakt

Oddzwonimy!

Zapewniamy bezpłatne konsultacje.

Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni dla Ciebie zabieg.

Kriolipoliza - pozbywamy się tkanki tłuszczowej!
Mezoterapia igłowa - odświeżamy cerę!

Noc sylwestrowa, to jedna z najważniejszych nocy w roku. Być może dlatego, że podczas tej jednej nocy w kalendarzu przybywa nam kolejny rok i to nie przeszkadza. Czy na pewno? Radzimy jak zadbać o wygląd już teraz i na jakie zabiegi kosmetyczne się zdecydować, by w czasie balu zachwycić urodą i wejść dobrze w nowy okres.

Niejedna z nas usilnie próbuje wejść w ulubioną sukienkę i powrócić do formy z wakacji. Na próżno jednak praktykowanie diety i wylewanie siódmych potów na siłowni? Czasu na osiągnięcie zadowalających efektów jest niewiele. Co więc zrobić, aby sprawić wrażenie na bliskich i przejść subtelną zmianę? Pomocne okażą się nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej.

Oponka i boczki

Otyłość, związane z nią oponka oraz boczki, dotyczy dziś kobiet w każdym wieku. Jej najczęstszymi przyczynami są problemy z przemianą materii, hormonami, przyswajanie zbyt dużej ilości pustych kalorii, siedzący tryb życia i stres. W wyniku tego otyłość jest uznawana za chorobę cywilizacyjną.

Rozwiązanie
Zabiegiem skutecznie redukującym tkankę tłuszczową jest kriolipoliza – bezbolesny i nieinwazyjny zabieg polegający na kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno. – Zabieg kriolipolizy bazujący na nowoczesnej metodzie jest przeznaczony dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, w okolicach bioder czy na udach. Podczas zabiegu kriolipolizy komórki tłuszczowe są zamrażane specjalnym aplikatorem, w skutek czego dochodzi do ich uszkodzenia, a następnie obumierania czyli apoptozy. Obumarłe komórki uwalniane są do układu limfatycznego, a następnie są metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

Zmarszczki, wiotka skóra twarzy z naczynkami

Zmarszczki, naczyniaki i brak elastyczności skóry to naturalne efekty upływającego czasu. Pierwsze wspomniane zmiany na skórze można zauważyć już ok. 30 roku życia. Trudno im jednak zapobiec, ponieważ komórki i kolagen ulegają starzeniu, a z biegiem lat zmniejsza się ich zdolność do regeneracji. Aby czuć się dobrze we własnej skórze podczas balu, skutki procesu starzenia się można zminimalizować dzięki odpowiednim zabiegom takim jak np. mezoterapia mikroigłowa lub mezoterapia igłowa.

Rozwiązanie
Mezoterapia mikroigłowa - wykonywana jest przy pomocy urządzenia, którym nakłuwamy cały obszar poddawany zabiegowi. Dzięki tej procedurze w skórze powstają mikrokanaliki, poprzez które wgłąb skóry wprowadzany jest preparat/koktajl mezoterapeutyczny dobrany odpowiednio do danego problemu skóry. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu.

Mezoterapia igłowa - polega na podaniu aktywnego preparatu wgłąb skóry za pomocą ostrzykiwania cieniutką igłą. W celu zapewnienia naszym pacjentom maksymalnego komfortu podczas zabiegu, mezoterapię igłową wykonujemy przy użyciu specjalnego pistoletu, który precyzyjnie dawkuje ilość podanego preparatu przy każdym wkłuciu oraz wstrzykuje go zawsze na taką samą, ustaloną przez operatora głębokość. W związku z tym zabiegi mezoterapii igłowej w naszym gabinecie są bezbolesne i nie wymagają stosowania znieczulenia.

Zalety mezoterapii:

  •  metoda naturalna, niechirurgiczna, bezpieczna
  • dostarcza składników odżywczych, niezbędnych dla utrzymania prawidłowej równowagi biologicznej skóry
  • daje długotrwałe rezultaty - koryguje zmarszczki, poprawia kondycję włosów, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry
  • wpływając na procesy lipolizy, znalazła zastosowanie w zwalczaniu cellulitu i niechirurgicznym usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej

Efekt liftingu jest widoczny już w trakcie zabiegu, ale w pełni satysfakcjonujące rezultaty osiąga się po upływie ok. 4-6 tygodni. Okres rekonwalescencji jest minimalny i wynosi od 1 do 2 dni, a drobne ślady pozabiegowe na twarzy, które mogą wystąpić w ciągu kilku dni po wykonaniu procedury, z łatwością ukryjemy pod makijażem.

Zabiegi kriolipolizy, mezoterapii mikroigłowej i mezoterapii igłowej to dobre rozwiązania dla osób, które chcą pozbyć się mankamentów figury bez nadmiernej ingerencji w swoje ciało, w szybki sposób. Są doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych i głodzenia się.

 

wSPAniałe Pakiety

Pracujemy na kosmetykach