zwiń

Skontaktuj się z nami!

T.+48 533 663 657

M. gabinet@semperfit.pl

Zostaw kontakt

Oddzwonimy!

Zapewniamy bezpłatne konsultacje.

Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni dla Ciebie zabieg.

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej przeprowadzany jest na nowoczesnym, specjalistycznym urządzeniu, które służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania cellulitu.

Zabieg jest przyjemny i całkowicie bezbolesny! Pozwala usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała np. ud, talii, bioder, ramion, a nawet okolic kolan.

Ultradźwięki o odpowiedniej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu.

Uwolnione w ten sposób tłuszcze i trójglicerydy transportowane są przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie traktowane są identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. Komórki tłuszczowe przez efekt kawitacji poddawane są kompresji i dekompresji.

W fazie dekompresji czyli rozszerzania, w komórkach generowana jest ogromna ilość energii, wytwarzają się pęcherzyki, które napierają na błony komórek tłuszczowych powodujących ich uszkodzenie i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Wtedy dochodzi do zmniejszenia ilości komórek tłuszczowych i likwidacji nadmiernej tkanki tłuszczowej.

 

Semper Fit poleca stosowanie zabiegów liposukcji w połączeniu z zabiegami prasujemy cellulit (żelazko antycellulitowe) – gwarantujemy zmniejszenie objętości w udach, talii czy biodrach!!!

 

UWAGA!

Terapia wyszczuplająca i antycellulitowa musi być dobrze przemyślana.

Semper Fit zaleca łączenie i uzupełnianie kuracji odchudzających różnymi metodami i zabiegami.

Należy również pamiętać o leczeniu organizmu „od wewnątrz”, bardzo istotna jest prawidłowa dieta. Pijmy dużo niegazowanej wody mineralnej (ok. 2 litrów dziennie), polecamy herbatki zielone, ziołowe zawierające koper, skrzyp, brzozę i krwawnik.

 

wSPAniałe Pakiety

Pracujemy na kosmetykach