zwiń

Skontaktuj się z nami!

T.+48 533 663 657

M. gabinet@semperfit.pl

Zostaw kontakt

Oddzwonimy!

Zapewniamy bezpłatne konsultacje.

Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni dla Ciebie zabieg.

Masaż ten intensywnie wspomaga pozbycie się cellulitu.

Modeluje, wyszczupla takie partie sylwetki ciała jak talia, brzuch, pośladki czy broda. Szczególnie polecany osobom, które chcą ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało. Masaż o właściwościach antycellulitowych regularnie stosowany przyczynia się do ogólnego spadku wagi i poprawy wyglądu skóry na całym ciele.

Masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja poprzez rozluźnienie napiętych mięśni, powięzi i skóry. Polecany jest również osobom zestresowanym, prowadzącym siedzący tryb życia oraz dla wyczerpanych wysiłkiem fizycznym.

Korzyści płynące z masażu bańką?

Masaż bańką chińską polega na uciśnięciu i przyłożeniu gumowej bańki do skóry z objawami cellulitu. Wytwarza się wtedy podciśnienie, które powoduje zasysanie skóry do wnętrza bańki, co wpływa na znaczne jej zaczerwienienie. W intensywnie przekrwionej skórze zwiększa się przepływ krwi i płynów ustrojowych, co wywołuje lepsze jej odżywienie, a tym samym pobudzenie metabolizmu skóry i tkanki tłuszczowej. Organizm usuwa zbędne produkty przemiany materii oraz toksyny z organizmu. Efektem tego jest wyrównanie i ujędrnienie skóry oraz rozbicie cellulitu i równomierne rozprowadzenie podskórnej tkanki tłuszczowej.

Masaż bańką chińską stymuluje mechanizmy odpornościowe organizmu, stosowany jest jako wspomagająca forma redukcja obrzęków. Może być wykonany całościowo lub częściowo z większym skupieniem na partiach problematycznych.

Seria masaży bańką chińską obejmuje zazwyczaj od 10 do 12 zabiegów wykonanych w odstępach 2-3 dniowych. Pierwsze efekty można już zaobserwować po 5 zabiegach. Aby uzyskać pożądane efekty bardzo ważna jest systematyczność.

 

wSPAniałe Pakiety

Pracujemy na kosmetykach