zwiń

Skontaktuj się z nami!

T.+48 533 663 657

M. gabinet@semperfit.pl

Zostaw kontakt

Oddzwonimy!

Zapewniamy bezpłatne konsultacje.

Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni dla Ciebie zabieg.

Podstawowym elementem gwarantującym satysfakcjonujący efekt makijażu jest zdrowa, zadbana cera. Nawet najlepszy, najbardziej kryjący podkład nie jest w stanie skorygować złej kondycji skóry. Przed przystąpieniem do makijażu należy najpierw ocenić potrzeby cery aby dobrać odpowiednią pielęgnację i kosmetyki.

Makijaż dzienny

Makijaż ten ma na celu naturalne podkreślenie urody klientki. Nie stosuję się w nim mocnych i ciemnych kolorów oraz mocnego konturowania twarzy. Ogranicza się również połyskujące cienie i mocno podkreślone usta. Najważniejsze jest idealne dobranie koloru podkładu do koloru cery oraz dobór odpowiednich kolorów do typu kolorystycznego. Makijaż dzienny musi być przede wszystkim lekki, naturalny i świeży.


Makijaż wieczorowy

Makijaż, w którym można pozwolić sobie na mocniejsze podkreślenie oczu i/lub ust. Ważnym etapem w tym makijażu jest konturowanie twarzy. Przy sztucznym oświetleniu twarz wygląda na „ płaską” dlatego użycie bronzera i rozświetlaczy sprawi, że efekt będzie zadowalający.
Na powieki można zaaplikować cienie mocniej błyszczące i satynowe, drobinki w nich zawarte ładnie odbijają sztuczne światło. Aby dopełnić makijaż oka w wieczorowym wydaniu często dokleja się sztuczne rzęsy, w postaci kępek bądź też rzęsy na pasku.


Makijaż ślubny

Ten typ makijażu zawiera w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Musi być przede wszystkim trwały a przy tym lekki i idealnie dostosowany do urody i gustu. Makijaż ślubny odznacza się dużą dokładnością i precyzją. Każda poprowadzona kreska czy też smuga cienia powinna być odpowiednio przemyślana i idealnie dostosowana do typu i budowy oka. Ważna w makijażu ślubnym jest trwałość. Nie chodzi tu o używanie wszystkich produktów wodoodpornych ale o dostosowanie takich produktów i takiej ilości aby makijaż nie był za ciężki. Spowodować może to jego „spłynięcie” lub „zważenie się” ( tutaj zasada „czasem mniej znaczy więcej” jak najbardziej się sprawdza).
Makijaż Pani młodej musi współgrać z jej charakterem i osobowością oraz oczywiście typem urody. Kolorystyka cieni i pozostałych kosmetyków często dobierana jest pod ogólną wizję ceremonii i dekoracji. Jeśli kolory, które przewijają się w motywie bukietu czy tez pozostałych akcentów są zgodne z typem urody to jak najbardziej mogą pojawić się w makijażu oczu czy tez ust, jeśli nie są zgodne, to należy trzymać się tego co tak naprawdę odpowiada urodzie przyszłej Pani młodej.

wSPAniałe Pakiety

Pracujemy na kosmetykach