zwiń

Skontaktuj się z nami!

T.+48 533 663 657

M. gabinet@semperfit.pl

Zostaw kontakt

Oddzwonimy!

Zapewniamy bezpłatne konsultacje.

Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni dla Ciebie zabieg.

Która z nas, nie zna marki Revitalash? Która, choć raz nie spotkała się z produktami właśnie tej serii? Z pewnością doskonale wiemy, że kosmetyki te, to skuteczność, jakość i pełne zadowolenie klientów. Ich wynalazcą jest dr Michał Brinkenhoff, który postanowił znaleźć sposób na recepturę, która pomogłaby jego żonie chorej na raka, na nowo poczuć się sobą. Tworząc pod okiem utalentowanego zespołu chemików i kosmetologów mieszankę, sprawił, iż rzęsy jej zaledwie w pięć tygodni, stały się gęste i mocne. Dzięki tej nowości na rynku, powstała firma Revitalash, dzięki której mamy dziś produkty na skalę światową, produkty, które zachwycają każdego, kto choć raz skorzysta z ich czarującej mocy.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?
Jeśli i Ty, chciałabyś poprawić wygląd i jakość swoich rzęs, sprawdź to, co poniżej mamy przyjemność zaprezentować. Przekonaj się już dziś, iż kosmetyki Revitalash, to coś więcej, niż tylko gama produktów do poprawy wyglądu.
Revitalash Advanced i bezpieczeństwo.
Produkt do stymulacji rzęs. Odżywka wielokrotnie przebadana klinicznie, uznana za jeden z wiodących produktów na rynku światowym. Szybkie efekty, widoczne już po kilku tygodniach stosowania. Revitalash Advanced to kosmetyk przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień. Bardzo łatwy w aplikacji.

Co zyskamy dzięki odżywce Revitalash Advanced?
Rzęsy stają się dłuższe, są grubsze i zdecydowanie piękniejsze. Kobiety dzięki sprawdzonej recepturze mogą zyskać to, o czym od zawsze marzą. Już teraz nie trzeba stosować sztucznych rozwiązań, by cieszyć się pięknym wyglądem na lata. Wystarczy produkt tu prezentowany, by poczuć się w pełni kobieco i seksownie.

Czy są jakieś przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu henny rzęs podczas kuracji?
Nie ma przeciwskazań, natomiast po zastosowaniu kuracji 3 lub 6 miesięcznej nie będzie konieczności aby wykonywać zabieg. Rzęsy będą grubsze, dłuższe i wyraziste.

Czy są jakieś przeciwwskazania stosowania kuracji podczas noszenia przedłużonych rzęs?
Nie ma przeciwskazań, można stosować odżywkę, nie rozpuszcza ona kleju, nie obciąża rzęs, nie traci właściwości.

Czy są jakieś przeciwskazania do stosowania makijażu codziennego?
Nie ma przeciwskazań, kurację stosuje się na noc.

Skład Revitalash Advanced?
Stworzony został na bazie nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągów roślinnych, takich jak: palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski i działanie aktywnych nanopeptydów.
Jak stosuje się odżywkę stymulującą wzrost rzęs?
Revitalash ADVANCED stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą (umytą wodą z delikatnym mydłem) i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Czekamy aż preparat wchłonie się, nie pocieramy oczu i możemy iść spać. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemywamy wodą. Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii.

Cena:
RevitaLash ADVANCED kuracja na 3 miesiące - 250 zł
RevitaLash ADVANCED kuracja na 6 miesięcy - 330 zł

wSPAniałe Pakiety

Pracujemy na kosmetykach